menu

Suitsetamine rikub su võimalusi leida enda ellu armastus!

Tunned end Valentinipäeva möödudes üksikuna? On üks asi, mida sa saad ära teha ja mida oleks mõistlik teha: jäta suitsetamine maha! Sa võid küll arvata, et küll on maailmas küllalt suitsetajaid, kes kaaluksid sind partnerina, kuid uuringud näitavad, et suitsetamine vähendab drastiliselt võimalusi leida endale partner!

UK Tervishoiuameti poolt läbiviidud uuring põhja-Inglismaal osutas, et kaks inimest kolmest ei suudleks kunagi suitsetajat ning pelgalt sigareti süütamine muutis süüdanu vastassoo silmis vähem atraktiivseks. See tähendab, et lihtsalt sigareti süütamine kahandab su võimalusi kohtinguks 66%.

Statstika kohaselt kaaluks 44% väga tõsiselt, kas sinuga maksab suhet luua, kui sa oled suitsetaja. Sul võib küll olla ettekujutus, et suitsetamine muudab su lahedaks, kuid tõde on täpselt vastupidine!

Ukmedix enda algatusel läbiviidud väike uuring tõi päevavalgele veel ühe huvitava avastuse. Nad avastasid, et isegi suitsetajad on kahtleval seisukohal, mis puutub kohtamisse teiste suitsetajatega, sest nad ei taha muuta tulevikus suitsetamise mahajätmist raskemaks. Avastati, et suitsetajad vaatavad teistele suitsetajatele ülevalt alla, kuna kujutis suitsetajast nende silmis, on kui inimesest, kes on nõrk ja kel pole iseloomu. Seda hoolimata faktist, et nad samal ajal on nad ka ise suitsetajad!

Seega mitte ainult suitsuhais ei ole see, mis kahandab su võimalusi armastuse leidmisel, vaid suitsetamine muudab sind kaaslaste silmis hädiseks ja nõrgaks, samas, kui sa peaksid näima tugeva ja enesekindlana!
Praktiliselt kõik kohtingutele suunatud veebilehed nõuavad, et sa märgiksid ära, kas sa oled suitsetaja või mitte. See võib tähendada, et isegi, kui su unelmate mees või naine otsib samuti endale kaaslast, siis on 66% tõenäosus, et ta ei pööra sinu ankeedile tähelepanugi ja seda nii tobedal põhjusel nagu seda on suitsetamine.

Suitsetamisest loobumine… oled sa sellele mõelnud?

Allikas: ukmedix.co.uk

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.