menu

Tänulik klient

Mul on alati rõõm saada igasugust tagasisidet. Seni on olnud hea ka tõdeda, et lõviosa tagasisidest on olnud positiivne. Mine tea, ehk selleparäst ongi seda meeldiv saada :). Kuid alati ei ole tagasiside positiivne. See paneb mind hetkeks kahtlema nii endas, oma ettevõtmises, kõiges. Ma unustan ära, et see on lihtsalt üks osa elust. Kui mul on üks ebaõnnestumine, kui ma ei ole suutnud inimest aidata, unustan ma hetkeks, et eelnevat kümmet ma suutsin aidata. See on lihtsalt inimlik.

Suitsetajad on skeptiline rahvas. Nad ei taha tavaliselt uskuda, et suitsetamisest loobumine võib olla lihtne. Nad tulevad seminaridele erinevate meeleoludega, kuid pea kõiki valdab üks hirm – hirm läbikukkumise ees. Enamus on erinevaid meetodeid eelnevalt katsetanud, kuid ebaõnnestunud. Mõni heitub ja lööb käega. Ta võtab otsuse vastu – ma ei tahagi suitsetamist maha jätta. Tegelikult, kui anda talle valida, et kui ärgata järgmisel hommikul mittesuitsetajana, kas ta valiks selle, siis ta valiks. See mis takistab teda uuesti üritamast on hirm läbikukkumise ees. Kui te teate kedagi sellist, andke talle meie kontakt. 95%, kes meie seminarile satuvad on üritanud vähemale ühte viisi, kuidas suitstamine maha jätta ja põrunud. Allen Carr’i meetod on maailma efektiivseim viis suitsetamise mahajätmiseks. Raha tagasi garantii põhjal lahkub enam kui 90% suitsetajatest mittesuitsetajatena.

Kuid siin on üks kiri ühelt võitlejalt. Üks inimene, kes oli proovinud plaastreid, nätse, nõelravi, hüpnoosi, Zybanit, Champixi kui käinud suisa nõia juures. Mitte miski ei aidanud. Kuid ta ei löönud käega, sest ta tõepoolest ei soovinud jääda suitsetajaks elu lõpuni. Ta oli mahajätmiskatsetele kulutanud väikese varanduse. Ükski teine meetod ei paku ebaõnnestumisel raha tagasi. Seega, kui tal oleks mahajätmine meiega ka ebaõnnestunud, ei oleks see talle midagi maksma läinud.

Tere Henry,

Henry ILMA Sinuta ei oleks mul suitsetamise lõpetamine õnnestunud.. seega oled minu jaoks sama tähtis kui kellegile (või meie kõigi jaoks Mr Allen Carr).. lihtsalt tahtsin veel kord Sind tunnustada ja tänada…
Tahaks Sind kohe kõvasti kallistada – sest Sina suutsid seda mida mitte keegi – isegi kõige armsamad ja lähedasemad inimesed ei suutnud… .- seljatada suitsetamise..
Kui ma saaksin Sind sama palju aidata kui Sina mind – siis usu panen kõik panti..
Andsid mulle vabaduse ja eelkõige HIRMUVABA edasise elu ja tervise – mida ma ei teadnudki et mul on…
(Rögisen ja vahel ka “jonksutan” siiamaani – aga kindlameelselt suitsuvaba, endal ka imelik… aga see mis kopsust tuleb – ega asjata öelda et viksi saapaid…:)

Minu kirja võid kopida ja lisada kodulehele tagasisidena jms absoluutselt igale poole koos telefoni nr… kel huvi las helistab..
Võtame siis peatselt ühendust ja KALLI KALLI SULLE

T: Helen

PS. Kui keegi soovib Heleniga ühendust võtta, andke mulle teada (Henry)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.