menu

Suri Rue McClanahan

Kahjutundega peame tõdema, et meie seast on lahkunud ka ühelt Eesti kanalilt jooksnud sarja „Kullakesed“ staar (21.06.1934 – 03.06 2010). Rue osales Allen Carr’i seminaril New Yorgis aastal 2005.

Allen Carr’i Easyway USA juhataja, Damian O’Hara, kirjutab järgmist: „ Ma kohtasin Rue McClanahan’i 2005. aastal, kui ta osales meie seminaril New Yorgis.  Tal oli suurepärane anne panna inimesed end tundma erilisena.  Kui ta vaatas sinu poole ja naeratas, täitus tuba valguse ja soojusega.

Temast õhkus graatsiat, ta suutis enda üle naerda, ta oli väga hea huumorisoonega ning entusiastlik. Ma mäletan, et tookordne seminar kulges suurepäraselt ja seda suuresti tänu Rue’le, kes julgustas ka teisi osalejaid, pannes nad end hästi tundma, hoolimata tema enda hirmust suitsetamise mahajätmise ees. See oli lõunapoolik, mida ma ei unusta niipea.

Rue helistas mulle mõni nädal peale seminari, soovies mind tänada ja tahtes öelda, kui hästi tal läheb. Ta ütles: „ Ma tunnen end taas noore tüdrukuna – see on suurepärane tunne!“ Mõned inimesed jätavad sügava jälje…“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.