menu

Raamat vs Seminar

Paljud inimesed on meiega ühendust võtnud ja öelnud, et nad on eelenvalt lugenud Allen Carri raamatut „Lihtne meetod lõpetada suitsetamine“. Raamatut, mida on maailmas müüdud üle 14 miljoni koopia, enam kui kolmekümnes keeles.

Nad ütlevad, et nad lugesid raamatu läbi, mõistsid kõike, mis seal kirjas, kuid ikka veel suitsetavad.

Miks?

Vastus on lihtne- me kõik toimime erinevalt. Allen Carri raamat on muutnud miljonite inimeste elu, kes on tänu sellele suitsetamisest vabanenud. Kuid osadele on raamatu lugemine nagu metsas kaardi järgi orienteerumine- see võib olla üsna keeruline ja sa oled silmitsi erinevate segavate teguritega, sul ei ole kelleltki küsida küsimusi, kui sa millestki aru ei saa, või ei suuda samastuda. Lisaks ei ole paljud raamatuostjad kunagi tervet raamatut läbi lugenud, sest raamatu võid sa alati kõrvale panna.

Seminar on aga justkui GPS-i kasutamine ja kõige efektiivsem viis vabaneda suitsetamisest. See juhib sind sellest lõksust välja ja sa ei pea tegema midagi muud, kui järgima juhiseid, mida kogenud terapeut sulle annab, et sellest labürindist pääseda. Terapeut on läbinud pika ja põhjaliku koolituse selleks, et muuta sinu suitsetamisest loobumine nii lihtsaks kui võimalik.

Seega, kui sa oled lugenud raamatut ja ikka veel suitsetad, siis ei tähenda see kindlasti seda, et meetod oleks sinu puhul kasutu, vaid äkki ei olnud raamatu lugemine sinu jaoks lihtsalt sobiv lähenemine.

“Raamat vs Seminar” on saanud ühe vastuse

  1. Arto ütleb:

    Ma tahaksin suitsetamisest loobuda aga koguaeg hakkan uuesti suitsetama tuleb jõhker paine koguaeg rinda kui tuleb suitsunälg ja pluss naine ei jäta maha siis mul veel raskem jätta kui kodus on koguaeg suits käepärast võtta:/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.